ŞEHRİN HAYLAZI

JUKE

ŞEHRİN HAYLAZI

ENERJİNİ SERBEST BIRAK

Bugünün dünden çok daha farklı olsun. Yeni planlar yap. Yola çık. Çılgınlıkla dahilik arasında dolaş. Asla arkana bakma. Yeni maceralara atıl. Hiç gitmediğin yerlere git, hiç yapmadığın şeyleri dene. Panoramik sunroof’u, kişiselleştirme özellikleri ve DIG-T Turbo 115 motor seçeneğiyle yenilenen Nissan Juke enerjini serbest bırakman ve yepyeni bir hayata başlaman için seni bekliyor.

Motor Hacmi

Motor Hacmi
cc bazında motor kapasitesi

Motor Gücü (HP)

Motor Gücü
Motorun ürettiği gücün PS değeri

Yakıt Tüketimi (Karışık)

Yakıt Tüketimi
Karışık kullanımda tüketilen yakıt miktarı

NISSAN DİNAMİK KONTROL SİSTEMİ

KONTROLÜN TADINI ÇIKAR

Nissan Dinamik Kontrol Sistemi’nin sportif sürüş için Sport, yakıt tasarrufu için Eco veya Normal sürüş seçenekleriyle moduna göre seçimini yap. Sürüş bilgisi menüsüyle ortalama hız, geçen süre, yol mesafesi ve dört yönlü G-Kuvvetini (G-Force) görüntüle, ruh halini sürüşüne tek tuşla yansıt!

Nissan Juke - Nissan Connect

SÜRÜŞ KEYFİNE TEKNOLOJİ KAT

Uzun yolculukları daha eğlenceli hale getirmeyi kim istemez ki? Yeni Juke’taki Nissan Connect teknolojisi aynı akıllı telefonun, tabletin ve bilgisayarın gibi hayatının bir parçası olacak. Nissan Connect’in CD-MP3 çaları, iPhone / iPad / USB bağlantıları ve Bluetooth özelliğiyle en sevdiğin parçaları 5.8”lik renkli, dokunmatik ekrandan kontrol et. Dilediğinde Bas-Konuş ile güvenliğinden ödün vermeden sevdiklerinle iletişime geç.

Nissan Juke - Nissan güvenlik kalkanı

GÜVENLİĞİNİZ EMİN ELLERDE

Daha güvenli ve daha eğlenceli bir sürüş deneyimine hazır mısın? Yeni Juke’ta bulunan Nissan Güvenlik Kalkanı* teknolojileri seni yoldaki tüm olası tehlikelerden uzak tutar. Şerit Takip Uyarı Sistemi istemeden şeritten çıktığında, Kör Nokta Uyarı Sistemi görüş alanının dışında bulunan bir araç olduğunda, Hareketli Nesne Algılama Sistemi ise aracın etrafında hareket eden nesneler olduğunda seni uyarır. Sana da yolculuğun tadını çıkarmak kalır.

NISSAN JUKE GALERİ

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.