NISSAN KAMPANYALARI

HEYECAN HIZ KESMESİN DİYE, TÜM NISSAN’LAR %0 FAİZ AVANTAJIYLA!

HEYECAN HIZ KESMESİN DİYE, TÜM NISSAN’LAR %0 FAİZ AVANTAJIYLA!

Qashqai

Hayat hız kesmesin diye, lidere yakışan fırsat Nissan Qashqai’de! SUV’un lideri* Ekim ayı boyunca 134.900TL’den başlayan fiyatlar ve 50.000 TL için 14 ay %0 faiz avantajı ile sizi bekliyor! Üstelik Qashqai’nin Visia versiyonları 10” dokunmatik ekranlı multimedya sistemi hediyeli!

Dizel Qashqai’ler ise 152.000TL’den başlayan cazip fiyatlar ve 50.000TL’ye 14 ay %0 faiz fırsatıyla yeni bir heyecan için yola çıkmayı bekliyor.

*Nissan Qashqai, Otomotiv Distrbütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2017 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

X-Trail

Hayat hız kesmesin diye, yılın en prestijli fırsatı Nissan X-Trail’de! Ekim ayı boyunca Nissan X-Trail’ler, 70.000 TL için 14 ay %0 faiz avantajına sahip. Ayrıca, sınırlı sayıda Nissan X-Trail 1.6 Dizel Otomatik Platinum, bej iç döşeme şeçeneği ile birlikte Ekim ayında 245.900TL cazip fiyatıyla sizinle tanışmayı bekliyor.

 

Juke & Micra

Ekim ayında SUV ailesine adım atmak isteyenler, 106.500 TL’den başlayan hurda teşvikli fiyatlarla sunrooflu dizel Nissan Juke sahibi oluyor. Üstelik 40.000 TL‘ye 14 ay %0 faiz kredi fırsatı da Juke sahiplerini bekliyor. Ayrıca, yeni Juke satın alımlarında 8” dokunmatik ekranlı multimedya sistemi* hediye ediliyor.

Nissan’ın vazgeçilmez şehir otomobili otomatik vitesli Micra’larda, hurda teşvikli 68.950 TL’den başlayan fiyatlar ve 30.000 TL‘ye 14 ay %0 faiz fırsatı Nissan Yetkili Satıcıları’nda sizi bekliyor.

*8’’ dokunmatik ekranlı multimedya sistemi hediyesi, Juke Special Edition versiyonunu kapsamamaktadır.

**Hurda teşvikli tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı.

 

Navara

Macera hız kesmesin diye, güç hız kesmesin diye, yılın en iyi fırsatı Nissan Navara’da! Benzersiz gücü, yüksek taşıma kapasitesi ve SUV konforuyla rakiplerinin bir adım önüne geçen Nissan’ın ödüllü pick-up’ı Navara, Ekim ayı boyunca 125.900 TL’den başlayan fiyatlara ek olarak, 50.000 TL için 15 ay %0 faiz avantajı ile maceraseverleri ve işini heyecanla yapanları bekliyor.

Ayrıca, Navara Türkiye Şovu’na özel fırsatlar şehrinizde size bekliyor!  ROTAYI İNCELEYİN  

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

HURDA TEŞVİKİYLE YEPYENİ BİR HEYECAN YAŞAYIN.

HURDA TEŞVİKİYLE YEPYENİ BİR HEYECAN YAŞAYIN.

Hurda teşvik düzenlemesi;

  • 27.03.2018 tarihinden itibaren hurdaya çıkarılan veya ihraç edilen araçlara istinaden, 18.05.2018 tarihinden itibaren satın alınacak araçlara uygulanacaktır.
  • Belirlenen yerlere teslim edilerek bir daha kullanılmamak üzere hurdaya çıkartılan veya ihraç edilen araçların yerine aynı cins yeni bir aracın ilk satın alımında tahakkuk eden Özel Tüketim Vergisi’ne (ÖTV) üzerinden yansıtılacaktır.
  • 87.03 G.T.İ.P numarasında yer alan otomobil ve arazi taşıtı cinsi araçlar için ÖTV matrahı esas alınarak, aşağıda belirtildiği gibi ÖTV indirimi uygulanacaktır.

Yeni Aracın ÖTV Matrahı

İndirim Olarak Yansıtılacak ÖTV Tutarı

< 46.000 TL

10.000 TL

46.000 TL – 80.000 TL

8.000 TL

> 80.000 TL

3.000 TL

Diğer araç cinsleri için

10.000 TL

 

  • Yukarıda belirtilen uygulama, tüm araç modellerimizde geçerlidir.
  • Hurda Teşvik düzenlemesi kapsamında yerine getirilecek yasal zorunlulukların uygulanması Yetkili Satıcılarımızın sorumluluğundadır.
  • Hurdaya çıkartılacak araç, müşterimizin kendi adına olmalıdır.
  • Hurda araç, yasada tanımlanan noktalara teslim edilerek hurda teslimine yönelik Bertaraf Belgesi alınmalıdır.
  • Bertaraf Belgesi ile noterliğe gidilerek Hurda Belgesi alınmalıdır.
  • Hurda Belgesi ile birlikte yeni araç tescilinde vergi dairesi, hurda istisnasını uygulayacaktır.

ORİJİNALİ BOZMA.

ORİJİNALİ BOZMA.

Kampanya 1 Mart – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında tüm Nissan Yetkili Servislerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında; Qashqai (J10 model kodlu), X-Trail (T31 model kodlu), Juke (F15 model kodlu), Note (E11 model kodlu), Micra(K12 model kodlu), Navara(D40 model kodlu), Pick-up(D22 model kodlu), Almera ve Primera model araçların fren balatası, fren aynası, debriyaj alt merkezi, debriyaj balatası, debriyaj rulmanı ve debriyaj setleri orijinal yedek parçalarında %10 ile %30 arasında değişen tavsiye edilen iskonto oranları uygulanmaktadır. Fiyat bilgisi için kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servislerine başvurunuz. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.