NISSAN KAMPANYALARI

TATİLE KİMİNLE GİTTİĞİNİZ ÖNEMLİ.

TATİLE KİMİNLE GİTTİĞİNİZ ÖNEMLİ.

Bir otomobil hayal edin. Akıllı teknolojileriyle daima sizi düşünen, üst düzey güvenliği kusursuz konforla buluşturan ve size unutamayacağınız bir tatil hediye eden bir otomobil…

Nissan Intelligent Mobility ileri teknolojilerine sahip X-Trail ya da Qashqai’ye Temmuz ayına özel cazip avantajlarla sahip olun, yeni heyecanınız ve ailenizle birlikte unutulmaz bir tatil yapma şansını yakalayın.

Kampanya Katılım Koşulları

*Bu kampanya NISSAN OTOMOTİV A.Ş. adına MPİ’nin 05/07/2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.6939 sayılı izni ile ESTABOOM tarafından düzenlenmiştir.

*09.07.2018, SAAT 09:00 – 27.07.2018, SAAT 19:00 tarihleri arasında Türkiye Geneli’nde Nissan Otomotiv A.Ş.’ne ait tüm bayilerden Qashqai veya X-Trail model araçlardan herhangi birini satın alan ve bayilerimize müşteri kayıt bilgilerini bırakan kişilere her 100.000 TL’lik faturalandırılan tutar için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Talihliler 31.07.2018 tarihinde saat:11.30’da ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. – ESENTEPE MAH. BÜYÜKDERE CAD. ECZA SOK. POL CENTER NO:4 D:1 LEVENT İSTANBUL adresinde noter huzurunda halka açık olarak çekilişle belirlenecektir.

*Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 2 kişi 06 Eylül 2018 – 09 Eylül 2018 TARİHLERİ ARASINDA 3 GECE 4 GÜN GERÇEKLEŞECEK AİLE SEYAHAT PAKETİ kazanacaktır. “Seyahat 1 (bir) aileyi kapsamaktadır. 2 kişi yetişkin ve 2 kişi 12 yaş altı çocuk olmak üzere talihli ile birlikte 4 kişiliktir. Belirtilen yaş sınırının üzerindeki çocukların konaklaması, talihliye aittir. Seyahate talihlinin bulunduğu il – Antalya – talihlinin bulunduğu il gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti + Otel-Havalimanı transferler + 5 yıldızlı bir otelde her şey dahil konaklama dahildir. Seyahat ikramiyesi, talihliler dışında başka bir kişi tarafından kullanılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Seyahat talihlinin bulunduğu ilde başlar ve talihlinin bulunduğu ilde biter. Tüm şahsi harcamalar, talihliye aittir. Kazanan talihliler, 02.08.2018 tarihli Birgün gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden NISSAN OTOMOTİV A.Ş. sorumlu tutulamaz. 17.08.2018 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 01.09.2018 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.

*Kampanyaya katılım ücretsizdir ve Türkiye ikametli T.C. vatandaşları için geçerlidir. Katılımda yer alan ad, soyad, telefon ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcı sorumluluğundadır. Seyahat talihli ile birlikte 4 kişiliktir. Seyahat ikramiyesi, talihliler dışında başka bir kişi tarafından kullanılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Seyahat talihlinin bulunduğu ilde başlar ve biter. Tüm şahsi harcamalar talihliye aittir. Seyahat süresince talihlilerin ve yanında getirdikleri kişilerin başına gelebilecek herhangi bir olaydan Nissan Otomotiv A.Ş. sorumlu tutulamaz. Çekilişe NISSAN OTOMOTİV A.Ş. mensupları ve iş ortakları, bayi çalışanları,  ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 258 88 50 nolu ESTABOOM Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.

 

TEMMUZ 2018 SATIŞ KAMPANYASI.

TEMMUZ 2018 SATIŞ KAMPANYASI.

Qashqai

Nissan Intelligent Mobility teknolojileri ile sürüş keyfinizi bambaşka bir boyuta taşıyan Qashqai, Temmuz ayı boyunca 50.000 TL için 24 ay %1,29 faiz avantajı ile sizleri bekliyor. Ayrıca, Visia versiyonlarında 10” dokunmatik ekranlı multimedya sistemi hediye!

X-Trail

Tüm aileniz için en üst düzey konfor ve güvenlik sağlayan Nissan X-Trail ise Temmuz ayına özel 70.000 TL için 24 ay %1,29 faiz avantajına sahip. Üstelik 7 koltuklu X-Trail’ler 2.000 TL fiyat avantajıyla Temmuz ayında da ailece yaptığımız tüm yolculuklara heyecan katıyor.

Qashqai ve X-Trail’de %1,29 faiz avantajı NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımı ile birlikte sunuluyor. Niskasko veya Uzatılmış Garanti ürünlerinden herhangi birinin alınmadığı durumda faiz avantajı %1,59 olarak kullanılabiliyor.

 

Juke & Micra

Temmuz ayında Nissan Juke sahibi olup SUV ailesine adım atmak isteyenleri 8” dokunmatik ekranlı multimedya sistemi hediyesinin yanı sıra 3.900 TL‘ye varan peşin alım indirimi veya 48.000 TL‘ye 24 ay %1,59 SUV Ailesine giriş kredi fırsatı bekliyor. Ayrıca, mevcut Nissan sahipleri ve onların birinci derecede yakınları, yeni Juke satın alımlarında bu aya özel %2 özel indirime sahip!

Nissan’ın vazgeçilmez şehir otomobili Micra’da ise 5.400 TL‘ye varan peşin alım indirimi veya 30.000 TL‘ye 15 ay %1,29 faiz fırsatı Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

 

Navara

Benzersiz gücü, yüksek taşıma kapasitesi ve SUV konforuyla rakiplerinin bir adım önüne geçen Nissan’ın ödüllü pick-up’ı Navara, Temmuz ayı boyunca 6.000 TL’ye varan fiyat avantajına ek olarak 50.000 TL için 24 ay %1,29 faiz avantajı ve 3.000 TL’ye varan takas desteği ile maceraseverleri ve işini heyecanla yapanları bekliyor.

 

HURDA TEŞVİKİYLE YEPYENİ BİR HEYECAN YAŞAYIN.

HURDA TEŞVİKİYLE YEPYENİ BİR HEYECAN YAŞAYIN.

Hurda teşvik düzenlemesi;

  • 27.03.2018 tarihinden itibaren hurdaya çıkarılan veya ihraç edilen araçlara istinaden, 18.05.2018 tarihinden itibaren satın alınacak araçlara uygulanacaktır.
  • Belirlenen yerlere teslim edilerek bir daha kullanılmamak üzere hurdaya çıkartılan veya ihraç edilen araçların yerine aynı cins yeni bir aracın ilk satın alımında tahakkuk eden Özel Tüketim Vergisi’ne (ÖTV) üzerinden yansıtılacaktır.
  • 87.03 G.T.İ.P numarasında yer alan otomobil ve arazi taşıtı cinsi araçlar için ÖTV matrahı esas alınarak, aşağıda belirtildiği gibi ÖTV indirimi uygulanacaktır.

Yeni Aracın ÖTV Matrahı

İndirim Olarak Yansıtılacak ÖTV Tutarı

< 46.000 TL

10.000 TL

46.000 TL – 80.000 TL

8.000 TL

> 80.000 TL

3.000 TL

Diğer araç cinsleri için

10.000 TL

 

  • Yukarıda belirtilen uygulama, tüm araç modellerimizde geçerlidir.
  • Hurda Teşvik düzenlemesi kapsamında yerine getirilecek yasal zorunlulukların uygulanması Yetkili Satıcılarımızın sorumluluğundadır.

Hurda istisnasının uygulama tebliği henüz yayınlanmamış olup, aşağıdaki şekilde bir uygulama prosedürü olması öngörülmektedir.

  • Hurdaya çıkartılacak araç, müşterimizin kendi adına olmalıdır.
  • Hurda araç, yasada tanımlanan noktalara teslim edilerek hurda teslimine yönelik Bertaraf Belgesi alınmalıdır.
  • Bertaraf Belgesi ile noterliğe gidilerek Hurda Belgesi alınmalıdır.
  • Hurda Belgesi ile birlikte yeni araç tescilinde vergi dairesi, hurda istisnasını uygulayacaktır.

TATİL HAZIRLIKLARINA ÜCRETSİZ SERVİS KONTROLÜ İLE BAŞLAYIN!

TATİL HAZIRLIKLARINA ÜCRETSİZ SERVİS KONTROLÜ İLE BAŞLAYIN!

Bu kampanya 1 – 31 Temmuz  2018 tarihleri arasında tüm Nissan Yetkili Servislerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında, yetkili servislerimizi randevu alarak ziyaret eden tüm müşterilerimizin araç içi, araç dışı ve motor bölümünde 20 noktanın kontrolü ücretsiz olarak yapılacaktır. Kontrol dışında oluşacak ilave işlemler ücrete tabidir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* “www.sikayetvar.com” verilerine göre NISSAN otomotiv kategorisinde son 5 yılın ortalamasında “En Yüksek Teşekkür Oranı’na sahip markası seçilmiştir.

 

ORİJİNALİ BOZMA.

ORİJİNALİ BOZMA.

Kampanya 1 Mart – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında tüm Nissan Yetkili Servislerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında; Qashqai (J10 model kodlu), X-Trail (T31 model kodlu), Juke (F15 model kodlu), Note (E11 model kodlu), Micra(K12 model kodlu), Navara(D40 model kodlu), Pick-up(D22 model kodlu), Almera ve Primera model araçların fren balatası, fren aynası, debriyaj alt merkezi, debriyaj balatası, debriyaj rulmanı ve debriyaj setleri orijinal yedek parçalarında %10 ile %30 arasında değişen tavsiye edilen iskonto oranları uygulanmaktadır. Fiyat bilgisi için kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servislerine başvurunuz. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

NISSAN’INIZI UZMANINA BIRAKIN, İLK GÜNKÜ HEYECANLA YOL ALIN.

NISSAN’INIZI UZMANINA BIRAKIN, İLK GÜNKÜ HEYECANLA YOL ALIN.

 

Bakım Paketleri

 

Bakım Paketleri

 

*Dizel Bakım Paketleri İçeriği : Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Araç geçmişine göre yakıt filtresi değişim ihtiyacı varsa, farklı bir paket uygulanır.

**Benzinli Bakım Paketleri İçeriği : Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Araç geçmişine göre buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir.

1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında tüm Nissan Yetkili Servislerinde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım Paketleri’nde Nissan onaylı orijinal ve/veya muadil parçaların değişimi sağlanmaktadır. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Fiyatlarda KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.