SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

İLERİ TEKNOLOJİLERLE SINIF ATLA!

GÜNCEL NISSAN SATIŞ KAMPANYALARI

Sizi Nissan konforu ve heyecanıyla kavuşturmak için avantajlı fiyatlarımız ve kredi kampanyalarımızla, sonbaharın başlangıcı Eylül ayına hazırız!
Micra ve Qashqai modellerimiz için hazırladığımız Eylül ayı satış ve kredi kampanyalarımızı bu sayfada inceleyebilirsiniz.

NISSAN QASHQAI

Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli* Nissan Qashqai, Eylül ayı boyunca 282.900 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor. Ayrıca, otomatik vitesli Nissan Qashqai’ler Eylül ayı boyunca düz vitesli fiyatına.

Nissan Qashqai’nin yenilenen Türkiye stok seviyesi hakkında bilgi almak için Nissan Yetkili Satıcıları ile aşağıdaki butonlar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

* Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2019 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

NISSAN MICRA

Şehrin temposuna yüksek teknoloji ve etkileyici tasarımıyla heyecan katan yeni Nissan Micra, sonbaharın başlangıcı Eylül ayına hazır! Şehir tutkunlarının vazgeçilmezi Nissan Micra, Eylül ayı boyunca 50.000 TL için 12 ay %0.59 faiz* avantajı ile sizi bekliyor.

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 4 Eylül 2020 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.