SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Birbirinden konforlu ve etkileyici tasarıma sahip tüm Nissan binek, ticari ve SUV araçlar için size sunulan sıfır araç kampanyalarını hemen keşfedin. Dilediğiniz Nissan modeli için kampanya detaylarını inceleyin ve Nissan’ınıza sahip olun!

OCAK AYINDA HERKES İÇİN BİR NISSAN VAR!

GÜNCEL SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

“Herkes için bir Nissan var” sloganından hareketle tasarlanan kişiselleştirilebilir kampanya seçenekleri, farklı alternatifler ile yeni bir Nissan sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Ocak ayı kampanyası* kapsamında kredi teklifi ve takas desteği seçenekleri bir arada sunuluyor. Ayrıca maksimum kredi ve maksimum takas alternatifleri de tek başına değerlendirilebiliyor.

Nissan Yetkili Satıcılarında sizlerle buluşmayı bekleyen Yeni X-Trail, Yeni Qashqai, Juke ve Micra modellerimiz için hazırladığımız Ocak ayı satış kampanyalarımızın detaylarını bu sayfada inceleyebilir, en uygun kampanya seçeneği ile yeni bir Nissan sahibi olabilirsiniz.

YENİ NESİL LİDER, 3. JENERASYON QASHQAİ YOLLARDA!

YENİ NISSAN QASHQAI

Nissan Qashqai, cazip fiyat seçeneklerine ek olarak Design Pack ve üzeri versiyonlar için geçerli olan Ocak ayı kampanyası* ile lider duruşunu pekiştiriyor.

Kredi ve Takas teklifini bir arada değerlendirmek için 20.000 TL takas desteği ile 240.000 TL için 24 ay vade ve %1,24 faizli kredi seçeneği olduğu gibi takas desteği ile birlikte %0 faizli alternatif kredi imkanları da sunuluyor.

Maksimum kredi kampanyası kullanmak isteyen müşterilerimiz ise üç farklı alternatiften faydalanabiliyor. Yeni bir Nissan sahibi olurken “Şimdi al, 3 ay sonra ödemeye başla” sloganı ile sunulan 140.000 TL için 12 ay vade ve %0 faizli kredi kampanyasının alternatifi olarak uzun vadeli 300.000 TL 24 ay vade ve 1,09%** faiz oranı veya %0 faizli 200.000 TL 12 ay vadeli kredi imkânı değerlendirilebiliyor.

Maksimum takas desteği imkanından faydalanmak isteyen müşterilerimiz ise hiçbir kredi seçeneğine başvurmadan 50.000 TL takas desteği ile yepyeni bir Nissan Qashqai sahibi olabiliyor.

Yeni Nissan Qashqai; 5 farklı sürüş modu, verimli ve güçlü motoru, üstün sürüş dinamikleri, göz alıcı LED aydınlatmaları, geliştirilen teknolojik özellikleri ve konforlu yolculuk deneyimi ile segmentindeki iddiasını sürdürürken hafif hibrit (mild-hybrid) teknolojisini 4×4 çekiş sistemiyle sunarak rakiplerinden ayrışıyor. Size özel bir Qashqai sunabilmek adına yukarıda belirtilen finansal araçların ve takas desteği seçeneklerinin de ötesinde kendi kampanyanızı tasarlamak için sizleri Nissan Yetkili Satıcılarına davet ediyoruz.

*Niskasko veya uzatılmış garanti seçeneği ile tercih edilebilmektedir. Kredi kampanyası 2022 Model yılı Tekna versiyonları haricinde sunulmaktadır.

**BDDK’nın 21.02.2022 tarihli 10099 sayılı kararı uyarınca belirtilen nihai fatura değeri referansınca verilen limitler dahilinde geçerlidir.

NISSAN JUKE

Sınıfının dinamik oyuncusu Nissan Juke, göz alıcı tasarımıyla olduğu kadar Ocak ayı fırsatları* ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Kredi ve takas seçeneklerinin bir arada olduğu eşsiz fırsatlara alternatif olarak sunulan maksimum kredi veya maksimum takas desteği seçenekleri, yeni Nissan’ınız için size özel bir ödeme planı sunabiliyor.

Kredi ve takas desteği imkanlarından beraber yararlanmak için 10.000 TL takas desteği ile birlikte 90.000 TL 24 ay %1,29 faizli kredi imkanı olduğu gibi takas desteği ile birlikte %0 faizli alternatif kredi imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Maksimum kredi kampanyası kullanmak isteyen müşterilerimiz ise üç farklı alternatiften faydalanabiliyor. “Şimdi al, 3 ay sonra ödemeye başla” sloganı ile sunulan 40.000 TL için 12 ay vade ve %0 faizli kredi kampanyasının alternatifi olarak uzun vadeli 130.000 TL 24 ay vade ve 1,29% faiz oranı veya 60.000 TL 12 ay vadeli %0 faizli kredi imkânlarından birini seçebilirsiniz.

Maksimum takas desteği imkanından faydalanmak isterseniz de hiçbir kredi seçeneğine başvurmadan 22.500 TL takas desteği ile yepyeni bir Juke sahibi olabilirsiniz!

Size özel bir Nissan sunabilmek adına yukarıda belirtilen finansal araçların ve takas desteği seçeneklerinin de ötesinde kendi kampanyanızı tasarlamak için sizleri Nissan Yetkili Satıcılarına davet ediyoruz.

NISSAN MICRA

Şehirli Nissan Micra, Ocak ayı fırsatları* ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Kredi ve takas seçeneklerinin bir arada olduğu eşsiz fırsatlara alternatif olarak sunulan maksimum kredi veya maksimum takas desteği seçenekleri, yeni Nissan’ınız için size özel bir ödeme planı sunabiliyor.

Kredi ve takas desteği imkanlarından beraber yararlanmak için 10.000 TL takas desteği ile birlikte 100.000 TL 24 ay %1,69 faizli kredi imkanı olduğu gibi takas desteği ile birlikte %0 faizli alternatif kredi imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Maksimum kredi kampanyası kullanmak isteyen müşterilerimiz ise üç farklı alternatiften faydalanabiliyor. “Şimdi al, 3 ay sonra ödemeye başla” sloganı ile sunulan 50.000 TL için 12 ay vade ve %0 faizli kredi kampanyasının alternatifi olarak uzun vadeli 150.000 TL 24 ay vade ve 1,69% faiz oranı veya 70.000 TL 12 ay vadeli %0 faizli kredi imkânlarından birini seçebilirsiniz.

Maksimum takas desteği imkanından faydalanmak isterseniz de hiçbir kredi seçeneğine başvurmadan 15.000 TL takas desteği ile yepyeni bir Micra sahibi olabilirsiniz!

Size özel bir Nissan sunabilmek adına yukarıda belirtilen finansal araçların ve takas desteği seçeneklerinin de ötesinde kendi kampanyanızı tasarlamak için sizleri Nissan Yetkili Satıcılarına davet ediyoruz.

*Niskasko veya uzatılmış garanti seçeneği ile tercih edilebilmektedir.

*Niskasko veya uzatılmış garanti seçeneği ile tercih edilebilmektedir.

**Designpack ve üzeri versiyonlarda, BDDK’nın 21.02.2022 tarihli 10099 sayılı kararı uyarınca belirtilen nihai fatura değeri referansınca verilen limitler dahilinde geçerlidir.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Yetkili Satıcıları’mız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.